Tip na vianočný darček : Ako vybrať kvalitný holiaci strojček a nestratiť hlavu?

Vianočný čas je za dverami a mnohým z nás vŕta hlavou aký darček je ideálny pre nášho partnera či partnerku. Podľa nedávnej ankety je holiaci strojček najobľúbenejším vianočným darčekom v Čechách a na Slovensku. Veď nečudo stačí ak sa pozriete na terajšie reklamy v televízií.  Ako teda vybrať ten najlepší holiaci strojček pre muža? Čítajte ďalej.

Keď ide o kvalitný elektrický holiaci strojček platí to, čo všade. Šetriť sa naozaj neoplatí . Veď si predstavte, že kúpite produkt a o mesiac či dva ho budete musieť reklamovať . Preto je lepšie siahnuť po rozumenjšej cenovej hladine a nie po najdostupnejšej a najlacnejšiej možnosti.

Na aké parametre holiaceho strojčeka sa pri jeho kúpe zamerať?

Dizajn – Keď ide o kvalitný produkt je dôležitý jeho dizajn a nie nehovoríme iba o akejsi estetickej funkcií. Ergonomický dizajn vám zaurčí príjemné uchopenie strojčeka a tým pádom aj jednoduchšie oholenie.  Ďalej do dizajnu sa započítavajú aj jeho rozmery. A teda ak je strojček v priateľných rozmeroch môžete ho so sebou zobrať  na cesty a  nemusíte tak kupovať jeden produkt na cestovanie a jeden na domácie použitie.

Planžetový alebo rotačný strojček – Toto je azda najdôležitejší aspekt keď ide o výber strojčeka. Vyberte si planžetu alebo rotačný strojček na základe vašich preferencií a teda ak sa neholíte veľmi často  a máte husté chĺpky použite rotačný strojček ak sa holíte každý deň a chĺpky vám rastú prevažne v jednom smere siahnite po planžete.

Cena – Cena je rovnako dôležitý aspekt . Ako sme hovorili siahnite radšej po holiacich strojčekoch s minimálnou cenou 50 EUR avšak najlepšie bude ak siahnete po strojčekoch, ktoré sa cenou približujú k 100 EUR .  Verte, že investícia sa vám oplatí.

Značka – Značka je zárukou kvality. Siahnite radšej po známych značkách ako po neznámych značkách z Číny.  Odporoúčame značky holiace strojčeky značky Philips alebo Braun . Veľmi vhodné strojčeky robí aj spoločnosť Panasonic.

Údržba strojčeka – Ako je potrebné sa o strojček starať je dôležitý aspekt. Niektoré produkty sú automaticky s čiastiacou stanicou iné môžete čistiť pod vodou, čo nás privádza k ďalšiemu aspektu.

Je strojček vodotesný ? –  Nie každý strojček je vhodný na mokré holenie .  Ak nie je strojček vodotesný určite ho nepoužívajte na mokré holenie ani nepoužívajte vodu na jeho čistenie. Poškodíte tým produkt.

 

Aké konkrétne holiace strojčeky pre rok 2016 sú tie najlepšie?

 

Vyberáme pre vás zoznam tých najlepších produktov podľa stránky SvetHolenia.sk

PHILIPS S7370/12

philips-s737012

PHILIPS BG 2024/15

philips-bg-202415

BRAUN SERIES 3-3050CC

braun-series-3-3050cc

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *